Të shtëna me armë zjarri janë shënuar ditën e sotme në qendër të Lezhës.

Nga informacionet paraprake mësohet se një oficer policie ka qëlluar në drejtim të dy personave, ndërkohë që janë arrestuar personat e përfshirë në konflikt.

Nuk dihen detaje mbi ngjarjen, por forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë patrulluar në qytet. 

Mësohet se policia ka arrestuar deri tani dy persona.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook