Mbrëmjen e djeshme këngëtari i njohur Meda ka mbajtur një koncert në Zvicër, ku ishte edhe reperja Tayna.

Meda që mundohet të shpëtojë një vajzë të cilës i ka rënë të fikët. Gjithashtu në ato momente afrohet një tjetër pjesëtar nga stafi, i cili merr në krah vajzën për ta ndihmuar në prapaskenë.

Meda e ndal kendimin … Respekt per Meden 🙏🙏🙏👏👏

A post shared by Meda 🇽🇰🇦🇱🎺🎻🎤🎶📯🎬 (@fansaat_e_medes_e_klina) on

Ndërkohë me anë të një postimi në Instastory Meda falenderon të pranishmit dhe lutet që të jenë mirë të gjithë ata që patën probleme me shëndetin.

Tayna gjithashtu reagoi lidhur me ngjarjen, ndërsa shprehu keqardhjen për faktin që nuk mundi t’i ndihmonte fansat e saj.