Te Fundit

Moti

Parashikimi i motit për ditën e sotme, 18 Shkurt...

http://dualajm.com/wp-content/uploads/2017/09/WhatsApp-Image-2017-09-14-at-14.53.171.jpeg

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e diel...

Kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme dominojnë të gjithë territorin gjatë orëve të para të ditës. Më të dendura paraqiten në zonat malore por nuk...

Nesër do të jetë dita më e ngrohtë e...

Muaji shkurt duket sikur ka sjellë pranverën, megjithëse jemi ende në stinën e dimrit. Dita e nesërme pritet të jetë një ndër ditët më të...

“Çmendet’ moti, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat...

Pas reshjeve të shiut, fundjava do të shënojë një kthesë sa i përket temperaturave. Temperaturat minimale ditën e nesërme do të jenë 12 gradë...

Moti i keq përfshin Durrësin, në darkë pritet furtunë...

Drejtoria e Përgjithshme Detare ka marrë masa për shmangie të avarive detare për shkak të erërave të forta dhe reshjeve të shiut të cilat...

Surprizon sërish moti, ja çfarë pritet të ndodhë gjatë...

Dielli që na shoqëroi këto ditë të fundit të janarit duket se do t’ja lërë vendin reshjeve gjatë javës në vijim. Sipas meteorologëve...

Te Fundit

Kryesore

Me Shumë Lajme