Te Fundit

Moti

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e enjte...

Kthjellime e vranësira kalimtare dominojnë motin në territor deri në mesditë kur vranësirat bëhen më të dukshme në zonat malore, kryesisht në Juglindje të...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e martë...

Parashikimi i motit për datën 23 Prill 2019: Vijon ndikimi i masave ajrore të paqëndrueshme, duke kushtëzuar mot me vranësira të dendura dhe reshje shiu...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e hënë...

Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga afrimi grafual i masave ajrore të paqëndrueshme të ngrohta me origjinë Mesdhetare të cialt do të japin...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e shtunë...

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti për ditën e sotme parashikohet me kthjellime dhe zhvillime vranësirash në mesditë. Në mbrëmje vranësirat mbeten...

Te Fundit

Kryesore

Me Shumë Lajme