Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon Edi Ramën se po manipulon opozitën që të votojnë kundër arrestimit të Tahirit.

Berisha thotë se Saimir Tahiri ka marrë peng Edi Ramën, prej fakteve dhe provave që posedon për inkriminimin e Ramës.

“Pengmarrje! Rama dorezohet para Tahirit! Rama lobon fuqishem prane segmentesh te caktuara te opozites per te votuar kunder arrestimit te Sajmir Tahirit! Kjo sepse Tahiri ka marre peng Edi Ramen”, shkruan në Facebook ish-Kryeministri Sali Berisha.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook