Ai është reperi i hitit më të njohur e më të pëlqyer nga të rinjtë, “Niggas in Paris”, emri i të cilit lakohet ngado dhe jo vetëm për muzikën.

Prej vitesh, reperi është gjithashtu bashkëshorti i këngëtares së mirënjohur botërisht, Beyonce.

E kemi fjalën për reprin e famshmëm ndërkombëtar Jay-Z, i cili ka shokuar fansat gjatë një interviste ku ka folur për nënën e tij.

Jay Z rrëfeu se kishte qarë, kur kishte marrë vesh që nëna e tij ishte lezbike.

“Unë në fakt isha i lumtur për faktin që ajo ishte e lirë dhe bënte çfarë të donte”- është shprehur ai.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1336″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook