Te Fundit

Showbiz

FOTO/ Me fjalët më të’ ëmbla’ Kejvina Kthella prezanton...

Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të showbiz-it shqiptar. Që me daljen e saj të parë, Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen...

FOTO/ Nuk do ta besoni se sa paguhen për...

Më e shtrenjta, më e ndjekura, më e vjedhura, më e vlerësuara… “Game of Thrones”, “Froni i Shpatave” në shqip, që sezoni i tetë...

Beyonce kontratë shumë-milionëshe me Netflix

“Netflix” është shndërruar në destinacionin e vizionarëve televizivë si Shonda Rhimes e Ryan Murphy, me marrëveshje prej 100 milionë dhe 250 milionë dollarë; për...

Metodat më efikase për të tërhequr vëmendjen e personit...

Pozitiviteti është diçka shumë e rëndësishme. Ka shumë fuqi në pozitivitet. Psikologët kanë treguar se vetëm mendimi i të menduarit pozitiv mund të përmirësojë...

VIDEO/ Morena Taraku argëtohet pranë ish të dashurit të...

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një prej këngëtareve më të përfolura në showbizz-in shqiptar, e cila përveç talentit të saj në fushën e...

Ukrainsja vë në siklet Young Zerkën: A do e...

Kënga "Like Rihanna" e Young Zerkës është bërë tashmë e famshme ndërkombëtarisht dhe një ukrainase ka krijuar një koreografi kërcimi me këtë këngë. Madje ajo...

Kryseore

Me Shumë Lajme