Te Fundit

Showbiz

Arbana Osmani në një lidhje të re dashurie?! Ja...

Prej dy ditësh në mediat rozë po qarkullon lajmi se moderatorja Arbana Osmani është në një lidhje dashurie me regjisorin e emisionit të saj, Eduart...

Koncerti për Pavarësisnë e Kosovës, Elvana Gjata mrekullon publikun...

"Rikthim që të mrekullon", mund t'i vihet emri atmosferës mahnitëse që përcolli  këngëtarja Ekvana Gjata mbrëmjen e djeshme për publikun shqiptar, gjatë mbajtjes së...

Dua Lipa dhe Rita Ora urojnë Pavarësinë e Kosovës...

Dy këngëtaret e njohura me famë botërore, Dua Lipa dhe rita Ora kanë uruar 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Rita Ora dhe Dua Lipa, kanë...

“Do të ketë fejesë!” Shpat Kasapi i jep fund...

Shpat Kasapi ka vendosur ti japë fund beqarisë. Duket se ai e ka gjetur dashurinë e jetës së tij dhe është gati që t'ia...

Zbulohet me kë po i shijon Treisi Sejdini pushimet?...

Trejsi Sejdini është bërë tashmë një nga vajzat më të komentuara në showbiz. Modelja ra në sy me pamjen e saj super seksi dhe mori...

Drini Zeqo: Puna më ka lënë pa martuar!

Drini Zeqo është një figurë publike i cili tregohet mjaft i rezervuar me jetën e tij private dhe pothuajse asnjëherë nuk është bërë pjesë...

Kryseore

Me Shumë Lajme