[ngg_images source=”galleries” container_ids=”336″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Rita Ora suprizon me pamjen e saj në evenimentin më të madh muzikor, ‘MTV Europe Music Awards’, në Wembley të Londrës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është kujdesur që të tërheqë vëmendje që në paraqitjen e saj të parë.

26-vjeçarja duket sikur kishte harruar të bëhej gati për ceremoninë e madhe të ndarjes së çmimeve muzikore, duke u shfaqur në tapetin e kuq me një robdeshambër dhe peshqir të vendosur në kokë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook