Kryetari i Partisë “ZGJIDHJA” dhe ish-deputeti socialist, Koço Kokëdhima, ka bërë një deklaratë befasuese në media.

I ftuar në emision “Të Paekspozuarit”, Kokëdhima u shpreh se Tahiri është viktimë e Ramës, ndërkohë që thekson se ish-ministri i Brendshëm duhet të bëjë kujdes për kokën e tij.

“Saimir Tahiri është viktimë e Edi Ramës. Unë e këshilloj të bashkëpunojë me drejtësinë Saimir Tahiri. Me mua bëri shpinën pas shpine ai. Tahiri dhe gjithë njerëzit e tij do i çojë si mish për kokë. Tahiri të bëj kujdes për kokën e tij”, u shpreh ish deputeti socialist.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook