Disa gra janë të mira dhe të rafinuara, ndërsa të tjerët tërheqin thjeshtësinë e tyre. Pavarësisht nga personaliteti, ka shenja të zodiakut që mund ta çmendin fare një mashkull.

Kur është fjala për tërheqjen seksuale, roli i kapitenit i është rezervuar këtyre grave. Gratë e lindura nën shenjat e mëposhtme të zodiakut sipas mendimit të burrave janë më të mahnitshmet në intimitet.

Dashi

Një grua impulsive, e pasionuar dhe kaliente. Dashi ka një imagjinatë fantastike të menaxhuar nga adrenalina në gjakun e saj. Mund të themi se ajo ka një imagjinatë të pasur dhe të shfrenuar. Besnikëria nuk është karakteristika e saj e fortë dhe dalluese, kështu që një marrëdhënie me një grua të tillë do t’ju lejojë të keni dikë të ndryshëm nga ajo. Gjithçka për të është joshëse, sepse në këtë mënyrë dëshmon vlefshmërinë e saj. Ajo është një dashnore e lindur dhe i perfekte.

Luani

Falë faktit se asaj I pëlqen të dallojë nga të tjerët, gruaja e luanit do të bëjë gjithçka për të fituar dhe për të kënaqur partnerin e saj. Kjo është mënyra e saj për të treguar vlerat, mirësinë, bukurinë dhe pasionin e saj. Njerëzit mahniten nga bukuria e saj. Duke treguar interesin e saj për të, një natë e madhe plot pasion dashurie i pret meshkujt, sipas pathos. Ajo nuk është romantike, përkundrazi, preferon të dojë energjikisht me përdorimin e fjalëve dhe emocioneve që të çojnë në kënaqësinë e meshkujve.

LEXO EDHE:  Të pasmet e bukura varen edhe nga astrologjia, ja kush janë 3 shenjat fatlume të horoskopit në këtë aspekt

Akrepi

Gruaja Akrep është një pushtuese me përvojë e zemrave të meshkujve. Nuk ka komplekse, është shumë e lirë, e hapur dhe ka dëshirë për pasion agresiv. Ajo është e predispozuar ndaj pabesisë, që e sjell atë në gradën e të dashuruarve të klasit të parë. Tërheqëse dhe misterioze, një akrep femër do të zgjojë tek ju një pasion të pafund. Kërkon vetëm ato marrëdhënie që do të sjellin kënaqësitë trupore. Pa komplekse, ajo do t’ju tërheqë në një aventurë seksuale të paharrueshme që do t’ju japë një eksperiencë të pakrahasueshme.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook