Te Fundit

Teknologji

Çfarë po ndodh? Instagram ul numrin e ndjekësave për...

Pothuajse përreth dy ditësh rrjeti social Instagram ka ndërmarrë një veprim të çuditshëm duke ulur numrin e ndjekësave për disa përdorues. “Jemi në dijeni të një...

WhatsApp sjell risinë që të gjithë e prisnit (Foto)

Përditësimi i shumëpritur i WhatsApp që tani mund të përdoret me Face ID ose me touch ID. Me versionin 2.19.20 të WhatsApp mund të vendosni që...

Merr fund pritja. Samsung konfirmon: Së shpejti në treg...

Pas një deklaratë të bërë pak kohë më parë, kompania gjigande Samsung ka dhënë lajmin e mirë për të gjithë ata që e "dashurojnë"...

Ky është studimi që do t’ju bëjë të largoheni...

Pavarësisht gjithë skandaleve që kaloi vitin e kaluar, ja ku jemi sot ende në Facebook ku miliona njerëz shpenzojnë të paktën një orë në...

Zbulohet “sekreti” se si të veproni për të rilexuar...

Ndodh gjatë përditshmërisë, teksa gabimisht dërgoni një mesazh në WhatsApp tek një kontakt i caktuar apo tek një grup  që jeni pjesë. Nëse mendoni që...

Për përdoruesit skeptikë! Rrini të qetë, mesazhet në Instagram...

Vetëm pa ditë më mirë gjigandi Facebook bëri të ditur lajmin se projekti për unifikimin e WhatsApp, Messenger dhe Instagram në një sistem të vetëm komunikimi, sapo...

Te Fundit

Kryesore

Me Shumë Lajme