Ditën e djeshme, velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, ishte e ftuar në emisoonin “Pasdite në Top Channel”, ku foli mbi jetën e saj private dhe profesionale.

Nga kjo dalje televizive, Kejvina publikoi një foto në Instagram, ku shihej e veshur me një bluze të hapur që i tregonte gjoksin dhe një palë xhinse. Mirëpo një ndjekës e ka kritikuar modelen e njohur.

“S’e kuptoj pse të ftojnë ty nëpër studio, kur ndërkohë të s’di gjë tjetër përveçse të hapësh këmbët”, i ka shkruar fansi asaj, ndërsa Kejvina nuk ia ka kursyer përgjigjen.

“Ashtu ee? Ndërsa unë mendoj që mami jot ka bërë shumë gabim që ka hapur këmbët e ka shtuar një injorant mashkull më shumë në këtë botë”, një koment që e ka lënë fansin me gisht në gojë.