Klipi që bëri të famshëm repistin kosovar, Feronit Shabani (Fero) njëkohësisht e ka njohur atë me një modele seksi.

Nëpër rrjete sociale është komentuar masivisht fotoja e Trejsi Sejdinit dhe Feros, në të cilën po të shihni me vëmendje do të vini re një detaj interesant.

Ndonëse ishin të shumta komentet pozitive, kishte dhe nga ato të cilët e kishin vënë re atë detaj.

Fotoja është provokuese dhe kjo jo vetëm nga veshja e ‘gangsteres’ nga Elbasani. Nëse shohim me kujdes dora e Feros ka shkuar përtej profesionalizmit dhe kufijve shoqëror.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1340″ sortorder=”12501,12502,12500,12499″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook