Sali Berisha ka publikuar një video të dërguar nga qytetari dixhital ku duket një helikopter që lëviz mbi një fshat megjithëse moti është i keq.

Ka më shumë një orë që një helikopter bën manovra dhe fluturon pranë shtëpive. Bëhet fjalë për një zonë në kufi mes rrethit të Kurbinit dhe Durrësit.

STATUSI I BERISHËS
Helikopteri viziton fshatin Gotull?
Lexoni mesazhin dhe shikon videon e qytetarit dixhital! sb
“Përshëndetje Dr. Në fshatin Gotull të Adriatikut afër Ishmit ka më shumë se një orë 10 ulje ka helikopteri”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook