Një burrë ka shpëtuar mrekullisht, pasi kishte ngecur në një ndërtesë e cila ishte përfshirë nga një zjarr masiv.

I ngecur në katin e fundit të pallatit, burri nis përpjekjet për të shpëtuar vetë duke u hedhur nga njëri ballkon në atë të katit më poshtë.

Në video dëgjohen disa zëra të cilët janë të tmerruar për fatin e burrit, i cili nuk ka rrugëdalje.

Në një moment shihen tek vijnë edhe kolegët e tij të cilët afrojnë një vinç dhe nisin ta shpëtojnë. Mirëpo në momentin e fundit teksa mendohet se burri është tashmë i sigurtë, një pjesë e ndërtesës bie, duke rrezikuar sërish jetën e tij dhe të kolegut që i ka ardhur në ndihmë.

Me siguri ku burr duhet të jetë mirënjohës që është akoma shëndosh e mirë!

This guy is so lucky to be alive

This guy is so lucky to be alive

Gepostet von What Did I Just Watch? am Montag, 26. März 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook