Një gazetare e një kanali italian është gjendur në një situatë tepër të pakëndshme, gjatë edicionit infromativ në “Tgr”

I ftuari në studio kishte shkuatr për të folur për spektakin e tij, por është mahnitur nga gazetarja dhe është treguar i papërmbajtshëm.

Ai fillimisht i tha gazetares Maria Grazia Lombardit, se është e mrekullueshme dhe u ngrit nga vendi papritur për ta puthur në buzë.

Kjo e fundit u gjend në siklet, por për hir të transmetimit live e kaloi situatën me sportivitet.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook