Një video shokuese është shfaqur në internet që tregon një fëmijë që i nënshtrohet abuzimit.

Videoja e publikuar fillimisht në Snapchat tregon një vajzë të vogël që besohet të jetë nga Essex i Britanisë, duke i dhënë cigare me forcë, ndërsa shtyhet përtokë dhe shkelmohet nëpër shkallë.

Më pas videoja e regjistruar me telefon u postua në Twitter, duke shkaktuar reagime të shumta, ndërsa boksieri britanik,

Historia u regjistrua në një telefon dhe u postua në Twitter, me njerëz, përfshirë boksierin britanik, Tony Bellew, duke bërë thirrje që abuzuesi të përballet me ligjin dhe që vajza të “ruhet”.

Pamjet shokuese fillimisht tregojnë vajzën e vogël që i jepet një cigare dhe i ndizet.

Në pjesën e dytë, fëmija shikon kamerën përpara se ajo të shtyhet në tokë. Fëmija duket se është e tronditur.

Në pjesën e tretë, vajza ecën nëpër shkallë përpara se ajo të shkelmohet në tokë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook