Dy reperët e njohur shqiptar, DJ Blunt dhe Real 1 kohët e fundit janë përfshirë në disa konflikte me kolegët e tyre, por kjo gjë nuk ka ndaluar dyshen që të publikojnë këngë të reja.

Blunt dhe Real 1 priten që shumë shpejt të sjellin këngën e tyre të re, ndërsa kanë publikuar disa skena të nxehta në rrjetet sociale.

Në Insta Story, DJ Blunt ka publikuar disa video, në të cilat shihen dy femra të veshura shumë seksi, e më vonë ato të dyja kërcejnë në ambientet e shtëpisë luksoze ku po xhirohen filmimet për videoklipin e ri.

Bashkë me to shfaqet dhe reperi Real 1 teksa qëndron mbi një vajzë me këmbët hapur.

Blunt me humor e pyeti:

Ça po bon aty o bir?”

E nuk ka munguar as përgjigjja e Real 1 i cili ia ktheu:

Po ha c*ca, vjen së shpejtii!

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook