Emri i saj komentohet mjaft në mediat rozë, sidomos pas marteses me miliarderin rumun, Dragos Savulescu.

Që prej fillimit të romancës, u cilësuan çift i çmendur pasi i merrnin vendimet në moment të fundit dhe bënin gjëra të papritura, ndryshe nga të tjerët.

Në rrjetet sociale ajo publikon shpesh herë foto ku shfaqet me bashkeshortin ndërsa këtë herë duket se ajo i ka vënë flakën rrjetit me videot e publikuara së fundmi, ku shfaqet seksi dhe shumë e nxehtë me bashkëshortin, nën tingujt e këngës “You and I” nga G-Eazy dhe Halsey.

E veshur me të brendshme, ajo bën disa skena tepër romantike dhe intime me të dashurin e zemrës.

 

#1 because not many couples can do this😉 @dragossavulescu

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook