Një video e bërë në një festival tregon momentin kur një vajze i hidhet në gotë një pilulë të mistershme në pijen e saj, ndërsa ajo luante me një mik.

Vajza bionde po xhironte skenën e egër të festës ndërsa kërcente me një mik, duke mbajtur telefonin e saj në një dorë dhe duke u lëkundur pijen e saj me tjetrën.

Në një moment, dikush hedh diçka në pije.

Video u postua në Twitter të mërkurën me paralajmërimin: “Unë kurrë nuk do të kuptoj se si një djalë mund të jetë aq i keq dhe kaq i neveritshëm. Zonja, shikoni pijet tuaja”.

Përdoruesit e mediave sociale reaguan shpejt, duke shprehur tronditjen dhe neveri. Megjithatë, disa po e etiketojnë videon si të rreme.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook