Një përleshje mes futbollistëve ka ndodhur në Kategorinë e Dytë, duke provuar se dhuna nuk ka munguar as këtë herë në futbollin shqiptar. 

Tepelena ka fituar me rezultatin 3-1 ndaj Këlcyrës, por kur rezultati ishte në shifrat 0-1, tensioni ka arritur kulmin dhe disa persona janë futur në fushën e lojës.

Kjo ishte një situatë e pritshme për Këlcyrën, teksa gjatë javës kishte denoncuar faktin se persona me pozitë i kishin kërkuar këtij ekipi për të toleruar në ndeshjen ndaj Teplenës.

Klubi i Këlcyrës ka denoncuar nëpërmjet postimit në “Facebook” këtë ngjarje të shëmtuar për futbollin shqiptar.

Momentet e dhunes ne fushe , rezultati ka qene 0 me 1 !!!

Gepostet von KF Kelcyra 1981 am Sonntag, 8. April 2018

skan

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook