Portieri i Real Madridit, Keylor Navas, njihet për pritjet spektakolare dhe për instiktet e tij.

Ai ka dhuruar spektakël në stërvitje gjatë një video promovuese për kompaninë “Adidas”.

Portieri i klubit madrilen ka pritur një penallti me sytë e mbyllur. Për më tepër, video flet vetë.

https://youtu.be/0XzCTAuDiBw

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook