Një deklaratë si kjo, ishte e padëgjuar më parë publiksiht për shkak të etikës, aq më  tepër nga një femër ekrani.

Por ja që këngëtraja shqiptare është treguar e papërmbajtshme dhe tepër e kzaltuar për emisionin në vijim dhe është shpehur në mënyrë aspak etike.

Në një video e cila më pas u postua në Instastorien e Kejvina Kthellës, e mundur të shikohet nga 85.000 ndjekësit e saj, Genta Ismajli ka bërë edhe komentin e pahijshëm.

E gjendur krah Gentës, Kejvina mundohet të flasë, por ajo nuk e la të vazhdojë më gjatë, duke e ndërprerë: ‘Shumë surpriza që kemi për t’ia q* robt’, thotë ajo. 


Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook